Trezory na zbraně

Trezory na zbraně

uložení zbraní do trezoru. Pro uložení střelných zbraní existují speciální trezory na zbraně, které splňují zákonné požadavky pro ukládání zbraní. Budete mít tedy jistotu, že se ke zbrani nedostane někdo neoprávněný, jako je třeba zloděj nebo malé dítě.

Tato zařízení rozdělujeme podle toho, jaké zbraně chcete uložit a jak jsou tyto zbraně velké. Podle nich rozlišujeme trezory malé a velké, nebo stojací a závěsné na zeď. Pokud se jedná o lovecké, starožitné či sportovní zbraně, je vhodné si pořídit trezory na dlouhé zbraně. Tyto trezory jsou oproti ostatním dosti veliké, aby se do nich zbraň vlezla.

Veškeré trezory na zbraně jsou opatřeny zvlášť uzamykatelnou vnitřní schránkou, do které můžete uložit uzávěry či střelivo.

Pokud jste sběratel nebo prostě vlastníte více střelných zbraní, je vhodné si pořídit větší trezor. Trezory pro dlouhé zbraně dokáží uchovat kolem 10 kusů. Pokud ovšem máte více zbraní, potom si pořiďte trezor pro úschovu 20 kusů. Tyto trezory se ovšem vyskytují v 1. bezpečností třídě, takže jejich není se čemu divit, že jejich pořizovací cena je dosti vysoká.

Všechny modely jsou opatřeny zámkem. Uvnitř trezoru naleznete poličky a úchyty, kam dané zbraně snadno uložíte. Všechny trezory nebo skříně jsou vyráběny v tmavším barvách. Pořídit si můžete zejména v šedém, černém nebo zeleném provedení. Pořídit si trezor na zbraně je investicí, která se vám skutečně vyplatí.

O webu

Naše internetové stánky jsou věnovány různým typům trezorům, o kterých se zde dozvíte základní informace. Pořídit si můžete skříňové neboli archivační trezory, ohnivzdorné, vhozové či zazdívací. Pokud vlastníte střelné zbraně, potom je vhodné pořídit si speciální trezory přímo na zbraně. Trezory musí splňovat zákonem stanovené podmínky a normy.