Hotelové trezory

Hotelové trezory

Hotelové trezory, jak je z názvu patrné, naleznete v těch nejlepších hotelích. Jsou určeny především u uložení drobných cenností, hotovosti nebo velmi důležitých dokladů.

Tyto trezory jsou vyrobeny speciálně pro hotely. A to jak z hlediska bezpečnosti, spolehlivosti, jednoduchosti, tak i účelnosti. V opravdu velkých hotelech naleznete malé trezory také na jednotlivých pokojích. Ty jsou určeny především k ukládání cenností návštěvníků. Nejčastěji se zamykají pomocí číselného kódu. Výhodou je jistě to, že s sebou nemusíte všude nosit klíče a obávat se o jejich ztracení. Nevýhodou je to však pro ty z vás, kteří mají problém se zapamatováním číselných kombinací.

Velikost hotelového trezoru je logicky větší, než u domácího typu. Vedoucí hotelů totiž musí počítat s tím, že klient ubytovacího zařízení může přijít s prosbou o uložení jakkoliv rozměrného předmětu. Tento typ trezorů bývá chráněn proti neoprávněnému vniknutí či mimořádné živelné pohromě. O své cennosti se tak vůbec musíte bát. Jsou v naprostém bezpečí.

Konstrukce těchto trezorů bývá nejčastěji jednoplášťová. Číselný zámek má většinou 4-6 čísel. Pokud ho zapomenete, nemusíte se bát, že se k uloženým věcem již nedostanete. Pověřená osoba nám může kód říct, nebo má klíč, jež je určen k nouzovému otevření trezoru. Ukotvení trezoru je možné ke zdi a k podlaze.

V případě, že máte u sebe velice důležité nebo cenné předměty, můžete použít hotelový trezor. Tyto trezory jsou uschovány na bezpečných místech, které jsou ostře střežené.  Bývají také pojištěny na velmi vysoké částky. Pokud tedy při cestování sebou převážíte opravdu důležité nebo drahé věci, rozhodně si zjistěte předem, zda je ve vámi vybraném hotelu, možnost uložení cenností do hotelového trezoru.

O webu

Naše internetové stánky jsou věnovány různým typům trezorům, o kterých se zde dozvíte základní informace. Pořídit si můžete skříňové neboli archivační trezory, ohnivzdorné, vhozové či zazdívací. Pokud vlastníte střelné zbraně, potom je vhodné pořídit si speciální trezory přímo na zbraně. Trezory musí splňovat zákonem stanovené podmínky a normy.